Teismas paskelbė nuosprendį narkotikų pardavėjui ir jų pirkėjui

Reklama baigsis po sek.

Tauragės apylinkės teismo nuosprendį šią savaitę išgirdo narkotinių medžiagų pardavėjas ir jų pirkėjas. 44-erių metų tauragiškis N. A. pripažintas kaltu dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti bei dėl neteisėto disponavimo šaudmenimis. Jam paskirta subendrinta 3 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. 45-erių metų Kauno rajono gyventoją G. N. teismas kaltu pripažino dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Jam skirta subendrinta 4 metų laisvės atėmimo bausmė.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, N. A. 2019 metų spalį Kaune iš G. N. neteisėtai įsigijo narkotinių medžiagų ir automobiliu gabendamas jas iš Kauno į Tauragę buvo sustabdytas policijos pareigūnų. Patikrinimo metu rasti narkotikai buvo paimti. Tęsiant tyrimą patikrinti nuteistojo N. A. namai, kuriuose rasta narkotinės medžiagos – metadono bei neteisėtai laikomų šovinių. Pakliuvęs į teisėsaugos akiratį N. A. ir toliau vykdė nusikalstamą veiką. 2020 metų sausį Tauragėje jis buvo sulaikytas policijos pareigūnų, kurie patikros metu jo striukės kišenėje rado psichotropinės medžiagos – amfetamino.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavusios ir valstybinį kaltinimą teisme palaikiusios Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorės Irinos Valadkienės teigimu, nuteistiesiems – N. A. ir G. N. – paskirtos realios laisvės atėmimo bausmės dėl to, jog jie anksčiau ne karta teisti už įvairius nusikaltimus. N. A. iki nuosprendžio paskelbimo buvo teistas net 12 kartų, o G. N. – 8 kartus.

Ikiteisminį tyrimą atliko Tauragės apskrities VPK Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas apeliacine tvarka.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių