Traktorius rėžėsi į autobusų stotelę

Reklama baigsis po sek.

Nors Lietuvoje dažniausiai į autobusų stoteles įvažiuoja adrenaliną mėgstantys BMW vairuotojai, panašu, kad uostamiestyje atsirado nauja tradicija – įvažiuoti su traktoriumi. Ketvirtadienį, apie 13.59 val. Klaipėdos miesto policijos komisariatui pranešta, kad Minijos g. – Upelio g. sankryžoje,  asmuo, važiuodamas traktoriumi, įvažiavo į autobusų stotelę ir pasišalino iš įvykio vietos. Jūrininkų pr. pareigūnai aptikto miškovežį, už kurio vairo sėdėjusiam, 1974 m. gimusiam vyrui nustatytas 2.69 prom. neblaivumas.  Jis uždarytas į areštinę.

neblaivių vairuotojų praėjusią parą uostamiestyje sučiupta ir daugiau. Apie 16:30 val. Klaipėdoje, Mogiliovo g., automobilis „Toyota Yaris“ atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį autmobilį „VW Golf“.  1968 m. gimusiai, automobilį „Toyota Yaris“ vairavusiai moteriai nustatytas 2,62 prom. neblaivumas. Ji uždaryta į areštinę.

Naktį, apie 02.29 val. Klaipėdos r. Drevernoje, automobilio „Audi“ vairuotojui, 1986 m. gimusiam vyrui, nustatytas 2,11 prom. neblaivumas. Jis taip pat uždarytas į areštinę.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių