Trečiadienį Vyriausybė spręs dėl renginių ribojimo

Reklama baigsis po sek.

Šiandien spaudos konferencijoje dalyvavęs LR sveikatos apsaugos ministras A. Veryga neslėpė, kad teiks Vyriausybei svarstyti tam tikrus ribojimus, liečiančius renginių organizavimą bei įgyvendinimą. Nors pagal dabar galiojančią tvarką nėra draudžiami nei sporto, nei kultūros renginiai, trečiadienį paaiškės, kokia forma juos bus leidžiama vykdyti.

„Šiandien ryte vykusiame COVID-19 valdymo komitete buvo apsispręsta, kad trečiadienį Vyriausybei bus teikiamas sprendimas dėl nutarimo 152, tai yra dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo pakeitimo, ir jame būtų nustatoma, kad yra draudžiami visi atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami renginiai ir susibūrimai. Išskyrus aukšto sportinio meistriškumo varžybas, kurios vyksta be žiūrovų. Tai reiškia arenose visos varžybos, kurios iki šio vyko su žiūrovais, turės būti be jų. Taip pat tuos kultūros renginius, į kuriuos bilietai parduodami registruojant lankytojus ir užtikrinama lankytojų kontrolė, tačiau bus privaloma užtikrinti ne mažesnį nei 2 metrų atstumą. Tai reiškia, kad nebepakaks sodinti į kas antrą kėdę, jau reikės kultūros renginiuose sodinti į kas trečią vietą, kėdę“, – teigė A. Veryga.

Šiuos siūlymus LR Vyriausybė svarstys trečiadienį, jeigu jiems bus pritarta, ribojimai įsigaliotų nuo penktadienio, spalio 30 dienos.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių