Uostamiesčio senamiestyje – 12 greičio viršijimo atvejų

Reklama baigsis po sek.

Šiandien Klaipėdos apskrities Kelių policijos pareigūnai per pora valandų uostamiesčio senamiestyje užfiksavo 12 greičio viršijimo atvejų. Priemonė Tiltų g. surengta reaguojant į gyventojų skundus, kad senamiestyje automobiliai gana dažnai viršija leistiną greitį ir kelia didelį triukšmą. Tarp greitį viršijusių transporto priemonių buvo 3 maršrutiniai mikroautobusai, 3 taksi automobiliai ir 3 elektromobiliai. Vienas elektromobilis važiavo 48 km/h greičiu, tačiau leistiną greitį jis viršijo net 28 km/h, nes visame Klaipėdos senamiestyje važiuoti galima ne didesniu nei 20 km/h greičiu. Šio elektromobilio vairuotojui skirta 30 eurų bauda. Kitų transporto priemonių vairuotojai leistiną greitį viršijo nuo 12 iki 20 km/h, jiems skirtos baudos svyruoja nuo 12 iki 30 eurų.

Pareigūnai užfiksavo ir du kelių eismo taisykles pažeidusius dviratininkus – jie važiuojamojoje kelio dalyje esančia dviračių juosta važiavo nevilkėdami liemenių su šviesą atspindinčiais elementais, o dviračių žibintai taip pat nebuvo įjungti. Pasak pareigūnų, viena iš šių matomumą gerinančių priemonių yra privaloma ir šviesiu paros metu, važiuojant ne dviračių taku. Dviratininkus pareigūnai įspėjo žodžiu.

Kelių policijos pareigūnai visus eismo dalyvius ragina keliuose ir gatvėse būti atidesniais, laikytis kelių eismo taisyklių, o priemones eismo saugumui gerinti žada rengti nuolat, įvairiose apskrities vietose.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių