Uostamiesčio socialinės pašalpos gavėjams – vienkartinė piniginė išmoka

Reklama baigsis po sek.

Gera žinia klaipėdiečiams, gaunantiems socialinę pašalpą, – kartu su įprasta išmoka šį mėnesį juos pasieks papildomi pinigai. Paramą gaus per pusę tūkstančio šeimų.

Klaipėdos miesto savivaldybė, siekdama palengvinti dėl COVID-19 infekcijos plitimo nuo 2020 m. spalio 28 d. paskelbto karantino sukeltas nepalankias ekonomines ir finansines pasekmes, socialinę pašalpą gaunantiems Klaipėdos miesto gyventojams 2020 m. gruodžio mėnesį skirs vienkartinę materialinę paramą – 137,50 Eur vienam asmeniui.

Parama klaipėdiečiams, už 2020 m. spalio arba lapkričio mėnesius gavusiems socialinę pašalpą, bus skirta 2020 m. gruodžio mėnesį ir išmokama tokia pačia tvarka, kuria asmeniui (bendrai gyvenantiems asmenims) yra (buvo) mokama socialinė pašalpa. Socialinės pašalpos gavėjams dėl šios paramos atskiro prašymo teikti nereikia.

Vienkartinę piniginę išmoką apsispręsta skirti socialiai bene jautriausiai daliai klaipėdiečių, tikintis, kad jiems ši parama ypač svarbi ir reikalinga. Tikimės, kad šie pinigai nors šiek tiek palengvins miestiečių rūpesčių naštą, juolab, kad artėja šventinis laikotarpis, o kartu su juo įprastai atsiranda papildomų išlaidų“, – sako Klaipėdos miesto savivaldybės vyr. patarėjas Deividas Petrolevičius.

Papildomi pinigai socialines pašalpas gaunantiems klaipėdiečiams skiriami iš valstybės biudžeto lėšų, vadovaujantis 2020 m. lapkričio 19 d. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. AD1 – 1300 „Dėl materialinės paramos nukentėjus dėl savivaldybės, valstybės lygio paskelbtos ekstremaliosios situacijos ir (ar) ekstremalaus įvykio padarinių“, atsižvelgiant į Materialinės paramos teikimo komisijos siūlymą.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių