Už Girulių mišką kviečia kovoti šokiu

Reklama baigsis po sek.

LR Vyriausybei neatsisakant planų geležinkelio mazgo plėtrą, stoties perkėlimą įgyvendinti Girulių miško teritorijoje bei net nesvarstant galimybės tokią alternatyvą apskritai išbraukti iš projekto, klaipėdiečiai ieško būdų visomis įmanomomis priemonėmis apsaugoti šią miškingą teritoriją nuo pjūklų ir tuo pačiu atkreipti valdžios dėmesį į išreiškiamą poziciją. Ji akivaizdi – “Nelieskite Girulių miško”. Bendruomenei šiomis dienomis spontaniškai kilo idėja geram tikslui išnaudoti liepos mėn. paskutinįjį savaitgalį vyksiančios Jūros šventės metą. Socialiniuose tinkluose sparčiai plinta kvietimas už gamtos išsaugojimą kovoti šokiu.

„Turim BLIC idėją per Jūros šventę (liepos 25-26d.) surengti bendrakūrybinę akciją “ŠOK Už Pajūrį – Išsaugokime Girulių Mišką”. Tai 24 valandų taikaus pasipriešinimo renginys, kurio metu okupuosime II Melnragės paplūdimį, kur įsikurs palapinių miestelis, scena, kūrybinės dirbtuvės bei vaikų erdvė, diskutuosime apie pajūrio ateitį, o vakare vyks muzikinė programa bei šokiai visą naktį! Sumanymas iškirsti Girulių mišką turi būti išbrauktas – MES UŽ Lietuvos pajūrį, skirtą poilsiui, gamtai ir žmonėms!”, – rašoma kreipimesi į visos Lietuvos gyventojus.

Pranešime taip pat akcentuojama, kad šios akcijos programa bus sudaryta iš pačių gyventojų iniciatyvų bei lėšų. Tad kiekvienas kviečiamas prisidėti prie pajūrio išsaugojimo!

Jei turite idėją, junkitės į organizacinę FB grupę ir prisidėk prie programos 👉https://www.facebook.com/groups/708439019722013/ arba užpildykite savanorio anketą https://forms.gle/j8rQMTgGT18e3vNA9

Norintiems prisidėti finansiškai https://susimetam.lt/campaign/20/sok-uz-pajuri-issaugokime-giruliu-miska?fbclid=IwAR1SX7nHHmy9I_tmhaNnjYWjcmXQ46Ad-SglM_RgVACTl9pHGu-p9qMguPk

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių