Už privalomą dezinfekciją mokės gyventojai

Reklama baigsis po sek.

Trečiadienį nuotoliniu būdu vykusiame Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje buvo nuspręsta kaip įmanoma greičiau pradėti privalomai dezinfekuoti visų daugiabučių namų laiptines. Tačiau, Klaipėdos miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojo teigimu, už laiptinių dezinfekciją turės susimokėti patys gyventojai.

„Dezinfekuoti laiptines yra įpareigoti namų administratoriai ir bendrijos, vadinasi už laiptinių dezinfekavimą reikės susimokėti gyventojams“ – Andrius Dobranskis Klaipėdos miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Privaloma laiptinių dezinfekcija įsigaliojo jau nuo vakar, tad visos daugiabučių namų laiptinės privalomai turės būti valomos ir dezinfekuojamos ne rečiau kaip vieną kartą per savaitę. Kiek gyventojams tai kainuos, nustatys daugiabučių namų administratoriai, bendrija ar valymą atliekanti įmonė.

Klaipėdos miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojas taip pat pažymi, jog vieną kartą per savaitę bus dezinfekuojami ir visi atliekų konteineriai, tačiau ši paslauga gyventojams papildomai nekainuos.

Trečiadienį vykusiame Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje taip pat buvo priimtas sprendimas dezinfekuoti pagrindines ir didžiausią automobilių bei žmonių srautą turinčias gatves ir šaligatvius.

„2 kartus per savaitę bus atliekama dezinfekcija: Taikos pr. nuo prekybos centro BIG, Tiltų g., H. Manto g. ir Liepojos g. iki miesto ligoninės. 1 kartą per savaitę bus dezinfekuojamos Minijos g. nuo sankirtos su Smiltelės g., Pilies g., Naujojo uosto g., J. Janonio g. ir Dariaus ir Girėno g. iki viaduko per H. Manto g. taip pat Šilutės pl. nuo sankirtos su Smiltelės g., Mokyklos g., Priestočio g. bei Dariaus ir Girėno g. iki viaduko per H. Manto g. Taip pat 1 kartą per savaitę bus dezinfekuojami ir pagrindinių miesto gatvių šaligatviai, Taikos pr. nuo prekybos centro BIG iki H. Manto g. geležinkelio viaduko“ – Andrius Dobranskis Klaipėdos miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių