VSAT ragina atidžiai planuoti keliones į užsienį

Reklama baigsis po sek.

Nuo gegužės 4 d. panaikinami ribojimai Lietuvos piliečiams išvykti į užsienį, tad įrodymų apie nuolatinę gyvenamąją ar darbo vietą pateikti nereikės. Tačiau, Valstybės sienos apsaugos tarnyba ragina itin atidžiai planuoti keliones.

Lenkija neįsileidžia užsieniečių ir dėl galimų išimčių patariame kreiptis į Lenkijos diplomatinę atstovybę Lietuvoje. Jei tokia išimtis bus suteikta, išvykti galėsite per Kalvarijos ar Lazdijų punktus, tačiau grįžti privalėsite tik per Kalvarijos punktą.

Rusija neįsileidžia užsieniečių, tad dėl išimčių kreipkitės į šios šalies diplomatinę atstovybę Lietuvoje. Jei tokia išimtis bus suteikta, išvykti galėsite per Kybartų ar Panemunės punktus, tačiau grįžti per juos atgal galimybės nebus.

Latvija užsieniečius įsileidžia ir išvykti į ją galėsite per Būtingės, Saločių ar Smėlynės punktus. Grįžti reikia tik per Saločių punktą.

Baltarusija užsieniečius taip pat įsileidžia. Išvykti galėsite per Medininkų, Raigardo ar Šalčininkų punktus, tačiau atminkite, jog atgal į Lietuvą per šiuos punktus neįvažiuosite.

Primename, kad grįžtantieji į Lietuvą jos piliečiai medikams turės pateikti savo duomenis ir saviizoliuotis 14 dienų.

Tarptautiniai krovinių ir prekių pervežimai toliau vykdomi be apribojimų.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos informacija

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių